Headwell

Ваше джерело в Трускавці

0 (67) 682 0808

Адреса офісу:
Трускавець, вул. Шевченка, 1

В передгір’ї Карпат розташоване мальовниче місто Трускавець. Він унікальний і добре відомий у країні та за її межами, як один з найкращих та найстаріших бальнеологічних курортів Європи.

Жити тут означає отримувати силу та енергію навколишніх джерел та насолоджуватися особливою атмосферою міста.

Домашній затишок та тепло вам подарує квартира преміум класу в елітному житловому комплексі Headwell, який розташований у самому серці Трускавця.

ЖК Headwell пропонує послугу «Управління будинком»

Наш консьєрж-сервіс, побудований за сучасними європейськими стандартами допоможе вирішити усі ваші питання та втілити побажання щодо житла під час вашого перебування у ньому та на час відсутності.

Поблизу Headwell розташовані основні лікувальні джерела. З вашого вікна відкриватиметься чудовий краєвид на місто з його парками, скверами, де завжди можна прогулятися та насолодитися чистим гірським повітрям.

Поряд з будинком розташовані палац культури, кінотеатр, головна алея, салони краси, SPА-центри, ресторани та магазини.

Елітний житловий комплекс Headwell з квартирами преміум класу стане вашим джерелом домашнього тепла та відновлення сил.

Headwell – це унікальний комплекс, аналогів якому немає у всій Західній Україні. П’ятиповерховий комплекс складається з 52 квартир, SPA-салону, фітнес зони, спортзалу та відкритого оглядового майданчика на даху з міні-садом. Всі квартири надаються з індивідуальним ремонтом. З допомогою наших дизайнерів ви можете створити власний та неповторний інтер’єр вашого житла.

Заявлена дата введення будинку в експлуатацію

3 квартал 2019 року
Menu