Інвестиція

Купівля нерухомості – це завжди вигідна інвестиція. У вас є мінімум 2 варіанти, як отримати прибуток з придбаної площі. Перший – купити квартиру і здавати її в оренду. Другий – купити квартиру на ранніх етапах будівництва, щоб після здачі будинку в експлуатацію продати її і отримати прибуток на різниці в ціні.

ЖК Headwell – найкращий варіант для тих, хто хоче заробляти на здаванні житла в оренду. Будинок розташований в центрі курортного міста Трускавець. З кожним роком потік туристів збільшується. Лише у 2018 році Трускавець відвідало 158000 туристів, з них 30500 іноземні туристи. Охочі оздоровитися приїжджають до цілющих джерел бальнеологічного курорту на термін від 2 тижнів і до декількох місяців. У цьому регіоні доволі високий попит на орендування квартир як на короткий, так і на довготривалий період.

Для клієнтів, орієнтованих на цей вид бізнесу ми передбачили спеціальну послугу – Управління будинком.  Якщо ви хочете вигідно інвестувати гроші в нерухомість,  ласкаво просимо в Headwell!

Будинок поряд з парком та цілющим джерелом

ЖК Headwell знаходиться в місті Трускавець на вулиці Біласа, 7.

Перевагою будинку є його розташування, адже поблизу знаходяться головні лікувальні джерела бальнеологічного курорту. З ваших вікон завжди відкриватиметься чудовий краєвид на місто та парки, адже будинок побудований на пагорбі. За декілька метрів розташований курортний парк, де завжди можна прогулятися та подихати чистим повітрям.

Магазини, ресторани, супермаркети, салони краси – усе поряд з будинком або на сусідніх вулицях. Неподалік проходить головна транспортна артерія – вулиця Дрогобицька, яка веде до Львова. Також поруч розташовані залізничний вокзал та автостанція.

Два типи квартир з ремонтом

Пропонуємо квартири класу стандарт та преміум. Спільно з нашими дизайнерами ви можете створити неповторний інтер’єр вашого житла.

Відкрита тераса з міні-садом

На даху будинку запланована відкрита тераса з міні-садом. Не виходячи з дому, серед зелені та прекрасного краєвиду на місто, ви можете влаштовувати пікніки з друзями чи сусідами. Піднятися на терасу можна з допомогою комфортного ліфта або сходів.

Спортзал та фітнес зона у вашому домі

На території комплексу передбачено фітнес зал для занять спортом та йогою. Для усіх пошановувачів тренажерів та гантелей передбачено повністю укомплектований тренажерний зал.

Енергоефективність

В усіх квартирах встановлені індивідуальні системи опалення. Стіни зроблені з керамоблоку, який має низьку теплопровідність, що дозволяє акумулювати тепло всередині приміщення та зменшити витрати на опалення в зимовий період.

На даху розташовані сонячні батареї, які використовуються для освітлення прибудинкової території. Для максимально ефективного використання електрики в будинку та на вулиці встановлені сенсори руху для вмикання та вимикання світла.

Ліфти

У Headwell використовуються ліфти для елітних будинків. У кожному під’їзді є ліфт, з допомогою якого можна піднятися на будь-який поверх, на дах або спуститися в підземний паркінг.

Паркінг

У комплексі передбачений підземний паркінг на 15 місць. По всій території паркувальної зони розташовані камери та ведеться безперервне відеоспостереження. Ви можете залишити своє авто та не турбуватися про його безпеку. З паркінгу на потрібний поверх вас доставить комфортабельний ліфт.

Управління будинком

У Headwell матимете можливість керувати вашим житлом навіть здалека. Якщо ви купуєте квартиру для тимчасового перебування в Трускавці або для подальшої її здачі в оренду, скористайтеся послугою Управління будинком. Управитель Headwell допоможе вам розпорядитися вашою нерухомістю (здати в оренду або продати квартиру, паркомісце), доглянути за будинком під час вашої відпустки або відрядження.

Впевненість в безпеці

Вся територія комплексу Headwell повністю огороджена і по периметру ведеться відеоспостереження. Всі мешканці та гості проходять через спеціальний пропускний пункт. Багатоступенева система охорони унеможливлює небажані візити на територію комплексу.

Всі приміщення комплексу Headwell оснащені системою пожежної сигналізації.

Menu